Hoonigan postavil Porsche GT3 proti Chevy C10

V neobvyklém i bláznivém souboji zjistěte, kdo je na prvním místě mezi jedním z nejlepších sportovních vozů na světě a luxusním klasickým pickupem. Hoonigan je člověk, který provozuje motorové vozidlo agresivním a neortodoxním způsobem. Hoonigan je dobře známý pro tyto výzvy „Toto a tamto“, nedávno závodil s Nissanem 370Z Drifter proti vyladěnému Audi A3 . Slyšeli jste o Chevroletu C10? No, je to součást řady pickupů Chevrolet C/K, která se poprvé objevila v 1910. Ale tento Chevrolet C10 uvedený v nejnovějším videu Hoonigan je mnohem víc než to. Uvnitř je motor LS3 V8 a jde proti Porsche 991 GT3, vozu s 475 koňmi pod kapotou. Porsche je model 2015 991 911 GT3, zatímco Chevrolet je 1974 Square Body C10. Jeho motor V8 pumpuje úžasných 545 koní.

A jak můžete očekávat, na pickupu je spousta dalších vychytávek. A jak už asi tušíte, je to se záměrem porazit Porsche v drag race. Bylo mu uděleno, cituji, „Texas Speed“. Ale když se dostane do skutečného závodu dragsterů, navzdory extra výkonu v pick-upu, Porsche naprosto vykouřilo C10, protože mohlo snadno dostat svou sílu dolů na kola a na asfalt.

Šílený závod

I když to není poprvé, co Hoonigan upravil C10, je to možná jeden z nejdivočejších příkladů. Závody se postupně přibližovaly, i když čím dál víc pokračovaly, takže šlo o velmi zajímavou soutěž. Ale i přes to všechno Porsche zvítězilo – se zapnutou kontrolou trakce i bez ní. I když bylo Porsche staženo, byl to těsnější závod – ale přesto Porsche soutěž vyhrálo.