Zjistěte vše o Volkswagenu T-Roc Cabriolet Edition Grey

Od té doby, co renomovaná německá automobilka Volkswagen uvedla na trh v roce 2017 T-Roc, se SUV ukázalo jako obrovský úspěch a od té doby se ho prodalo přes milion kusů. V roce 2019 se na scénu přidala docela jedinečná otevřená verze Volkswagen T-Roc Cabriolet, která se chlubila stylovější a odvážnější estetikou. Na rozdíl od svého původního sourozence mnozí považovali T-Roc Cabriolet 2019 za mnohem atraktivnější, zvláště když se crossover stal nahoře bez.

Svým výrazným designovým jazykem, prémiovými materiály, výjimečnou výbavou a vysoce výkonnými asistenčními systémy nakonec nastavil měřítka v segmentu velkoobjemových vozů. A s ne méně než šesti dostupnými motory přeplňovanými turbodmychadlem, pohonem předních nebo všech kol a možností výběru mezi šestistupňovou manuální nebo sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG, dokáže T-Roc Cabriolet vyhovět mnoha jízdním preferencím .

Posuňme se do současnosti a Volkswagen dokazuje, že má v rukávu ještě další triky a ve snaze dále zvýšit jeho exkluzivitu nyní Němci vydali malou várku slavného kabrioletu. Je to nové. Je to rafinované. Je to šedé. A jmenuje se Volkswagen T-Roc Cabriolet Edition Grey .

Volkswagen T-Roc Cabriolet Edition Grey, představený minulý týden, má řadu estetických vylepšení a vylepšení funkcí. Podle Volkswagenu bude prodej T-Roc Cabriolet Edition Grey zahájen v únoru 2023. Některé kabriolety mívají nedostatek prostor, že se vám do nich sotva vejde povinná lékárnička, tento vůz však není ten případ.

Volkswagen T-Roc Cabriolet Edition Grey má výjimečný vzhled

Za prvé, už ze samotného názvu je zřejmé, že převládající barvou těla bude šedá. V souladu se svým legendárním designovým jazykem obsahuje přední maska elegantně navržené světlomety LED, které dokonale ladí s maskou chladiče. Matně šedý lak crossoveru doplňuje zdůrazněné černé ozdoby napříč karoserií, od klik dveří, designu nárazníků, zrcátek až po nápisy.

Celé nastavení je na originálních 18palcových kolech a jsou také černá. Ve stejné barvě jsou také nápisy T-Roc a ozdobné lišty. Zajímavý barevný kontrast, a to vše díky designovému paketu Black Style. Zadní část vypadá oproti minulému modelovému roku beze změny, s úhledně vypouklými zadními světly a velkým sportovním nárazníkem. Novinkou na zádi je spoiler, který nese stejný sytě černý odstín.

Volkswagen navíc nabídne možnost Edition Plus, která zahrnuje další vychytávky, jako jsou 19palcové ráfky Suzuka. Pamatujete si, když jsme zmínili, že Edition Grey se dodává v 999 výbavách? Vestavěné očíslované prahy dveří umožňují každému zákazníkovi přečíst si pořadové sériové číslo – pokud vás taková informace zajímá. Pokud se nás zeptáte, Edition Grey je dostatečně výrazná, aby sklidila pohled.

T-Roc Edition Grey používá stejné vybavení jako R-Line

Interiér vypadá neuvěřitelně, s černo-lesklým dekorem, stejně jako stylový volant a sportovní sedadla. Vzhledem k tomu, že Volkswagen T-Roc Cabriolet Edition Grey vychází z modelu R-Line, který kromě pevnějšího sportovního podvozku nabízí i sportovní limuzínu, dává to velký smysl.

Interiér crossoveru zahrnuje navigaci a různé pomůcky pro řidiče, včetně asistenta pro udržení v jízdním pruhu. Dalšími technologickými prvky jsou maticové světlomety s Dynamic Light Assist, zimní paket s vyhřívaným volantem a zpětná kamera. Crossover navíc dostane zvukový systém Beats Audio, vylepšenou navigaci a adaptivní ovládání podvozku.

Výbava R-Line, která je již nabitá funkcemi a vymoženostmi, slouží jako základ pro T-Roc Cabriolet. Podle Volkswagenu bude nový kabriolet levnější než ekvivalent kabrioletu R-Line, i když nese stejnou výbavu. Takže nejenže získáte vozidlo, které je limitovanou edicí, ale také ušetříte peníze.

Zatímco limitovaná edice Volkswagenu T-Roc Cabriolet Edition Grey je dále identifikována vlastním označením „číslo“, všechny modely jsou dodávány s 1,5litrovým motorem TSI, který chrlí impozantních 150 koní.