Vše, co potřebujete vědět o nové Toyotě Sequoia TRD Pro 2023

Toyota vyrábí vozy Sequoia, své největší SUV, od počátku 21. století, ale vozidlo mělo potíže s umístěním vysoko na trhu. Trh SUV za posledních pár let skutečně výrazně vzrostl a dostat se před tvrdou konkurenci bylo pro každého těžké. Přesto se zdálo, že Sequoia zaostávala za Chevrolet Tahoe, Ford Expedition a dalšími soupeři na dlouhou dobu.

Zcela nová generace typového štítku si to naštěstí klade za cíl napravit. Přestože Toyota Sequoia 2023 nadále využívá slavnou platformu pickupu Tundra, jde ještě o krok dále (nebo jinam) a přináší všechny druhy moderních novinek, které lépe uspokojí současné zákazníky.

Kromě řady zářných nových funkcí bude Toyota Sequoia 2023 dostupná také v pěti výbavách, aby vyhovovala potřebám různých typů majitelů. Jeho nový luxusní vzhled, pohodlí, technologie a výkon se rozšířily na SR5, Limited, Platinum, TRD Pro a Capstone. Ať už tedy potřebujete rodinné třířadé SUV do města nebo off-road pro zdolávání různých terénů , Toyota Sequoia 2023 bude mít perfektní výbavu.

Pohledný, masivní a účinný vůz: Toyota Sequoia TRD Pro 2023 nabízí něco pro každého

Začněme s věcmi, díky kterým si Toyota Sequoia TRD Pro 2023 a všechny ostatní výbavy zaslouží koupi. V první řadě je to působivý a inovativní hybridní motor i-FORCE MAX Twin Turbo V6, který produkuje solidních 437 koní a točivý moment 583 lb-ft. Motor pak doplňuje 10stupňová automatická převodovka a moderní podvozek s karoserií s plně krabicovým rámem zajišťuje vynikající ovladatelnost a schopnosti .

Toyota Sequoia 2023 také používá nezávislé přední zavěšení a nový elektronický posilovač řízení namontovaný na hřebenu ve všech výbavách. Maximální tažná kapacita 9 520 liber je také solidní a Drive Mode Select nabízí spoustu jízdních režimů, které splňují různé jízdní preference a styly.

Přestože uvnitř se konfigurace sedadel a nákladu liší v závislosti na vybavení , každá jednotka poskytuje dostatek místa pro všechny cestující, aby se mohli pohodlně usadit a uložit své věci. Stejně jako většina ostatních špičkových moderních SUV nabízí Toyota Sequoia 2023 uvnitř obdivuhodnou úroveň technologií, počínaje dostupným 14palcovým dotykovým displejem, který řidičům umožňuje ovládat a sledovat okolní kamery, audio systém, Wi-Fi a asistenční funkce řidiče. , a mnohem víc.

Na první pohled tedy získáte všechny tyto standardní funkce v různých výbavách Toyota Sequoia 2023. Co je tedy specifické pro Toyota Sequoia TRD Pro 2023?

Věc s Toyotou TRD Pro 2023 je, že začínáte na vyšší ceně s funkcemi , které buď nejsou k dispozici, nebo jsou u jiných výbav k dispozici za příplatek. Například pohon všech kol je standardem u TRD Pro a volitelný u všech ostatních výbav. Samozřejmostí je také zadní diferenciál s uzávěrkou, trailové kamery, 2,5palcové tlumiče Fox s vnitřním bypassem, 33palcové terénní pneumatiky, hliníková přední kluzná deska a mnoho dalších funkcí připravených pro jízdu v terénu. Totéž platí pro hezké odznaky a další funkce zaměřené pouze na vzhled.

Toyota Sequoia TRD Pro 2023 také standardně nabízí balíček Tow Tech Package, který staví na solidní tažné kapacitě, o které jsme se zmínili . Balíček obsahuje Trailer Backup Guide pro plynulé couvání při jízdě s přívěsem a Straight Path Assist, který právě v této situaci zlepšuje ovládání řízení. Toyota TRD Pro pro rok 2023 proto začíná připravena na dobrodružství – není třeba ji během přípravy dále vylepšovat.

Je také skvělé, že Toyota Sequoia TRD Pro 2023 přichází s kapitánskými křesly, vyhřívanými a ventilovanými sedadly, sedadly s horním lemováním s kontrastním prošíváním, podlahovými rohožemi do každého počasí a dalšími vychytávkami interiéru. Se všemi těmito doplňky slibuje TRD Pro vzrušující a pohodlnější zážitek z jízdy.