Kdy využijete služeb instalace dopravního značení? A jakou firmu oslovit?

Máte ve vlastnictví pozemek, ke kterému patří také část komunikace nebo případně parkoviště? Pokud je potřeba instalovat na takovém místě dopravní značky, budete muset oslovit specializovanou firmu, která vlastní patřičnou certifikaci. To je důležité z toho důvodu, že pouze certifikované firmy mohou instalovat dopravní značení, jelikož vše musí být v souladu s platnou legislativou.

Instalace nebo pronájem

Existují dopravní značky v podobě svislého dopravního značení, které se instalují napevno podél silnice, případně přímo v komunikaci. Stejně tak existuje dopravní značení přímo na vozovce, tedy dopravní značení vodorovné, které se nanáší prostřednictvím speciálních barev. Oslovte firmu, která vám pomůže s volbou vhodného dopravního značení.

Kromě instalace dopravního značení je ještě možnost také pronájmu dopravních značek. Existuje forma přenosných dopravních značek, které jsou určeny pro dočasné značení, třeba v případě nutnosti stavebních úprav, které probíhají pouze po určitou dobu.

Vybíráme vhodnou firmu

Jak jsme již zmínili v úvodu, základem je výběr vhodné firmy, konkrétně takové, která disponuje potřebnou certifikací umožňující instalaci dopravních značek. Mezi takové firmy patří společnost AZznačky zajišťující dopravní značení v Praze, která vám poskytne veškerý servis spojený s instalací dopravního značení.

Mezi tento servis patří zejména:

  • Návrh vhodného dopravního značení
  • Cenová kalkulace projektu
  • Vlastní realizace

Specializované firmy vám dokáží zajistit realizaci dopravního značení na klíč, od samotného návrhu až po provedení. Vy se tak nemusíte o nic starat. Určitě je dobré, pokud si vyberete firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oboru, jako právě firma, kterou jsme zmiňovali. Stejně tak je určitě vhodné, pokud dáte na dobré reference, což je obvykle předpokladem, že nešlápnete vedle a vše proběhne hladce.