» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

SkútrPortál.cz

info

Piaggio představilo Beverly pro rok 2021

19.01.2021

Představujeme - Piaggio představilo nové Beverly pro rok 2021.

 

HONDA GL1800 GOLD WING TOUR, modelový rok 2021

18.01.2021

Představujeme - Luxusní Honda Gold Wing „Tour“ – vlajková loď, která se v roce 2018 znovu zrodila s radikálně nižší hmotností, zavěšením předního kola se dvěma příčnými rameny, zcela novým plochým šestiválcovým motorem a 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou DCT, přijíždí do roku 2021 s větším prostorem pro zavazadla, pohodlnějším sedlem spolujezdce, novým materiálem sedla a s vylepšeným audiosystémem. Obsáhlý seznam výbavy zahrnuje 7palcový TFT displej, navigaci s gyrokompasem, Apple CarPlay™, Android Auto™, elektricky ovládaný plexi štít, inteligentní klíč Smart Key, 4 jízdní režimy, HSTC a asistent pro rozjezd do kopce – což potvrzuje status tohoto modelu jakožto nositele nových technologií.

 

SYM MaxSym 400 - 2021

17.01.2021

Videa - SYM MaxSym 400 přichází ...

 

Zeeho - nová značka ve světě skútrů

04.01.2021

Představujeme - Pokud jste o značce Zeeho ještě neslyšeli, pak věřte, že nejste sami. Jedná se o zbrusu novou značku, za kterou ale nestojí nikdo menší než CFMoto. Ano, to CFMoto, které má ve své nabídce cestovní enduro s označením CFMoto 650 MT nebo u nás velmi populární čtyřkolky Gladiátor. Proč tedy nová značka? Jednoduše proto, protože Zeeho by měla být značka čistě elektrická. Prvním strojem, který by se měl začít prodávat již letos (prozatím jen v domovské číně) je CYBER.

 

Suzuki Burgman 650 EXE - Suzuki navzdory

31.12.2020

Recenze a testy - Naše vztahy se zastoupením SUZUKI v ČR nebyli nikdy růžové, ba co víc, když jsme si domluvili test přímo s jedním z oficiálních dealerů, byl hned oheň na střeše a dealer byl poučen o tom, že Suzuki a Skútrportál NE! Co naplat, Suzuki nám bylo prostě a jednoduše zapovězeno. Když jsme se, ale dozvěděli, že Suzuki končí se svým modelem Burgman 650, museli jsme si v redakci všichni výrazně poklepat na čelo a říct si, že tenhle model prostě otestujeme ať to bude stát cokoliv. A tenhle test nás fakt vyšel na pěknou sumičku. Získat Burgmana 650 ve variantě Executive na test z oficiální produkce totiž skutečně nešlo a tak nám nezbylo si jeden takový skútr půjčit za vlastní! Vybírali jsme, ale ojetinu s jasným původem, servisní knížkou a minimálním nájezdem. Na rovinu....... byl to docela oříšek, ale podařilo se! Pokud by si někdo myslel, že sehnat skútr s jasnou historií a minimálním nájezdem je "sranda", rádi mu přepošleme naši emailovou komunikaci, když jsme skútr sháněli a pro pořádek tato komunikace je opravdu velmi obsáhlá. Nakonec jsme, ale objevili jeden kousek, který teď stojí v naší garáži a alespoň na několik dní nám říká pane ;-)

PF2021

21.12.2020

Bleskovky - Krásné svátky, krátkou zimu a spoustu šťastných km v roce 2021!!!

 

Honda představila systém hlasového ovládání a novou mobilní aplikaci RoadSync

18.12.2020

Představujeme - Systém hlasového ovládání „Honda Smartphone Voice Control system“ a aplikace Honda RoadSync pro skútry a motocykly.

 

Honda 21YM VISION 110

16.12.2020

Představujeme - Skútr značky Honda pro každodenní použití dlouhodobě nabízí vysokou kvalitu zpracování a skvělou hodnotu za vynaložené prostředky; do roku 2021 vstupuje s novým svěžím vzhledem, novým přístrojovým panelem a s inteligentním klíčem Smart Key. Pokročilý rám Smart Architecture Frame (eSAF) nové generace je o 2 kg lehčí a je spojen s přepracovaným, ještě úspornějším „enhanced Smart Power“ (eSP) motorem, který si ponechal svou praktickou funkci Idling Stop.

 

Komu chybí skútr?

01.12.2020

Bleskovky - Už to bude několik měsíců, kdy někdo kousek za Prahou odstavil skútr. Sice nevíme jak to je s kvalitou skútrů značky Peugeot, ale i tak nám přijde škoda nechat skútr jen tak stát. Přeci jen by se dal Satelis prodat na náhradní díly a nějakou tu kačku za něj ještě dostat. Nabízí se tedy varianta zda ho majitel nepostrádá ...

 

Kymco vystrkuje drápky ...

30.11.2020

Představujeme - Tchajwanské Kymco představilo pro nadcházející sezónu 2021 čteveřici nových skútrů. První tříkola značky Kymco nese označení CV3, a i když se zase o takovou novinku nejedná (prvotní seznámení proběhlo už v roce 2017), Kymco s ní vstupuje rovnou do 1 třídy tříkolových skútrů. Pokud CV3 chválíme hned ze začátku, opačně tomu bude u modelu DT X360. Přepracovaný Downtown obutý do off road pne se má tvářit jako skútr určený nejen na silnice, ale i do terénu. Inspirace modelem X-ADV nebude čistě náhodná a zde alespoň podle nás platí, když 2 dělají totéž není to totéž... Skútr nesoucí název KRV je naopak velmi povedeným skútrem o obsahu 175 ccm. Poslední novinkou je čistě elektrický skútr Kymco F9, který je minimálně po té designové stránce fakt pecka! Po té praktické stránce to však zase, tak růžově nevypadá. Pojďme si tedy jednotlivé skútry představit trochu detailněji.

 
1 2 3 ... 48
reklama
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!