» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

SilničníMotorky.cz

info

Macík bral v „malém“ Dakaru skvělé 2. místo, Brabec nechce z dun

16.01.2019

I v 8. etapě Dakaru na jezdce čekaly záludné duny, které měly prověřit síly závodníků a pevnost jejich strojů. Pilot týmu Big Shock Racing Martin Macík si s nimi ale uměl poradit, navigátor František Tomášek se ani jednou neztratil, mechanik Lukáš Kalanka neměl co opravovat a žlutá liazka zvládla bez problémů projet i nebezpečnou mlhu.

Ondřej Klymčiw: „Etapa byla těžká, ale všichni dojeli“

15.01.2019

Rallye Dakar v pondělí 14. ledna pokračovala již sedmou etapou. Organizátor sliboval, že půjde o nejtěžší etapu letošní soutěže. To potvrdili i jezdci týmu Klymčiw Racing, kteří nadále pokračují v závodě.

Macík 3. nejlepší čas mezi kamiony, Brabec dohnal penalizaci

15.01.2019

V pondělí byla na programu dne 7. etapa, o které pořadatelé už předem tvrdili, že bude nejnáročnější z celého Dakaru. Martin Macík jejich předpovědi potvrdil.

Tři jezdci se poperou o volnou sedačku u Ducati pro rok 2020

14.01.2019

Ducati má podle jejího sportovního ředitele Paola Ciabattiho „tři dobré kandidáty“, kteří by se v roce 2020 mohli stát týmovým kolegou Andrey Doviziosa.

Smolná neděle pro tým Klymčiw Racing

14.01.2019

První polovinu letošního ročníku rallye Dakar zvládl tým Klymčiw Racing dobře a připsal si pěkné výsledky. Bohužel krátce po startu šesté etapy museli skončit hned dva naši jezdci. Tým je však pozitivně naladěn a pokračuje dál!

Macíkovi se 6. etapa povedla. Brabcovi se zbláznila navigace

14.01.2019

Odpočinutí závodníci v neděli vyrazili do šesté etapy Dakaru. Martin Macík se svou posádkou startoval v půlmaratonu, ze zadních pozic. Přesto zvládl náročnou trasu plnou obrovských zrádných dun, i s dvěma menšími technickými komplikacemi, projet jako 3. nejrychlejší vůz oddělené klasifikace.

Macík bude v druhé části Dakaru bojovat v půlmaratonu. Odpočatý Brabec míří k TOP 20

13.01.2019

Po páté etapě se dakarská karavana zastavila a závodníci i jejich týmy si odpočinuli během volného dne v Arequipě. Martin Macík, František Tomášek a Lukáš Kalanka nabírali síly po předchozí 5. etapě, kdy se jim podařilo s neuvěřitelným nasazením opravit ulomené kolo a dostat kamion do cíle. Jan Brabec doplňoval spánkový deficit z první části soutěže.

Ondřej Klymčiw: „Den volna to rozhodně není“

12.01.2019

Letošní rallye Dakar se dostala do své poloviny. Závodníci mají za sebou pět etap z deseti. Dnes byl na programu den volna, který ale zdaleka není dnem odpočinku a musí se pracovat hlavně na motorkách.

Macík na Dakaru dojel etapu bez předního náhonu a brzdy. Brabec postupuje pořadím

12.01.2019

V páté etapě, druhé maratonské, se pilot Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem a mechanikem Lukášem Kalankou z týmu Big Shock Racing opravdu zapotili. Po noci na palandách s partou chrápajících závodníků se v úvodu závodu přetahovali o vedení s ruskými Kamazy.

Kdo, kde a s kým v Superbicích aneb Startovní listiny WSBK 2019

11.01.2019

Měsíc a půl před začátkem závodní sezóny šampionátu Superbike byly vydány provizorní startovní listiny pro všechny tři kategorie, tedy Superbike, Supersport a Supersport 300.

1 2 3 ... 784
reklama
Tvorba webových stránek

Levné webové stránky na systému Saywebpage

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

prostor pro Vaši reklamu