» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

Rossi-Yamaha.cz

info

Změna v kalendáři závodů sezóny MotoGP 2021

22.01.2021

Jak bylo dnes zveřejněno na MotoGP, tak byly kvůli celosvětové pokračující pandemii čínského viru oba závody na americké půdě prozatím odloženy na neurčito. Sezóna tak začne dvěma závody na okruhu v Losail a po loňské úspěšné premiéře na okruhu v Portimao bude následovat závod v Portugalsku. Poté se pojede podle standardního kalendáře, kde tedy již […] The post Změna v kalendáři závodů sezóny MotoGP 2021 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Rozhovor s Razlanem Razalim nejen na téma Rossi

16.01.2021

Šéf týmu SIC Petronas Yamaha Razlan Razali poskytl tento týden rozhovor webu GPOne část 1 a část 2 a protože v něm bylo také velkým tématem jméno Valentino Rossi, tak bude jistě užitečné seznámit se s tím, jak se na následující šampionát Razlan Razali dívá. Video s rozhovorem si můžete pustit zde, pod ním najdete překlad […] The post Rozhovor s Razlanem Razalim nejen na téma Rossi first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Test MotoGP v Sepangu zrušen

12.01.2021

Jak bylo před několika okamžiky oficiálně oznámeno na webu MotoGP, tak byl kvůli stále horší situaci s pandemií koronaviru, zrušen oficiální test MotoGP na okruhu v Sepangu, který se měl jet na začátku února.  Jak bylo současně uvedeno, tak je alespoň prozatím další plánovaný test v Kataru potvrzen a měl by se jet od 10. […] The post Test MotoGP v Sepangu zrušen first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Gulf 12 Hours – Race Part 2

09.01.2021

Zde se můžete podívat živě na druhou polovinu závodu Gulf 12 Hours, kde má Valentino Rossi ve trojici se jeho bratrem Lucou Marinim a Ucciem Saluccim dobrou pozici na obhajobu umístění na stupních vítězů z loňského ročníku závodu. The post Gulf 12 Hours - Race Part 2 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

PF 2021

20.12.2020

Vám všem, kteří sem ať pravidelně či nepravidelně chodíte, přeji krásné vánoční svátky a do nového roku 2021 vše nejlepší a především pak tolik důležité zdraví, což myslím v této době nabývá na dvojnásobném významu! Bylo by nošením dříví do lesa připomínat, že ani poslední sezóna nebyla pro Valentina Rossiho snadná a kromě problémů s […] The post PF 2021 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Alex Briggs: “Valentino je takový, jak ho vidíte v TV.”

11.12.2020

Jak jsem avizoval v předchozím článku, tak druhá část rozhovoru serveru The Race s Alexem Briggsem, nyní už bývalým mechanikem Valentina Rossiho, byla před několika hodinami zveřejněna. Je věnována prakticky exkluzivně právě Valentinovi a tomu, co o něm Alex Briggs za těch dlouhých dvacet let zjistil a jak se mu s ním pracovalo. Jak většina […] The post Alex Briggs: "Valentino je takový, jak ho vidíte v TV." first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Alex Briggs: “Nejsem zklamaný, nebo naštvaný.”

10.12.2020

V průběhu letošního léta se jednání Valentina Rossiho s týmem SIC Petronas hodně dlouho protahovalo. Jedním z důvodů byl také fakt, že vedení týmu Petronas nechtělo propustit některé ze svých mechaniků a umožnit Valentinovi, aby ho k týmu následoval celý tým jeho mechaniků. V tomto případě šlo zejména o dva mechaniky, jejichž domov se nachází […] The post Alex Briggs: "Nejsem zklamaný, nebo naštvaný." first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Uccio: “Už se s Valem těšíme na příští sezónu.”

03.12.2020

Valentino Rossi se právě připravuje na vytrvalostní závod s Ferrari týmu Kessel a tak měl možnost si svůj vůz na okruhu v Misanu otestovat. Mezitím poskytl rozhovor serveru GPone jeho dlouholetý asistent Uccio Salucci, ve kterém hodnotí nejen poslední sezónu a všechny potíže, které Valentino musel překonat, ale také o plánech na další sezónu v […] The post Uccio: "Už se s Valem těšíme na příští sezónu." first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Velká Cena Portugalska MotoGP – Portimao 2020

22.11.2020

Tak jako předchozí dva dny, bylo na okruhu Algavre u Portimaa krásné slunečné počasí, takže měli jezdci na poslední závod sezóny MotoGP, Velkou Cenu Portugalska, optimální podmínky. Pro několik jezdců tento závod znamenal poslední start v královské třídě v roli smluvního jezdce, což se týkalo zejména Andrey Doviziosa, ale také Cala Crutchlowa a Tito Rabbata. […] The post Velká Cena Portugalska MotoGP - Portimao 2020 first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

Valentino Rossi: “10 titul? Stačilo by mi párkrát vyhrát.”

22.11.2020

Před posledním závodem Valentina Rossiho v barvách továrního týmu Yamahy, poskytl v předvečer závodu Valentino rozhovor televizní stanici SKY, jehož část se objevila na serveru GpOne a v němž Valentino hodnotí uplynulé roky, tuto smolnou sezónu a také vyhlídky do budoucna. Překlad toho nejdůležitějšího najdete zde. Jak se před posledním závodem v továrním týmu Yamahy […] The post Valentino Rossi: "10 titul? Stačilo by mi párkrát vyhrát." first appeared on Rossi-Yamaha.cz.

1 2 3 ... 73
reklama
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!