» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

Motorkáři.cz

info

Honda pro rok 2021 chystá nové CBR600RR. Bude i pro Evropu?

13.08.2020

Upřímně, dost pochybujeme. Šestkový supersport od Hondy na Starém kontinentě skončil v roce 2017 s příchodem normy Euro 4 a nezdá se, že by po něm Evropané kdovíjak plakali. Ovšem v Americe se prodává stále a po osmi letech se tak napřesrok dočká konečně další modernizace.

10 tipů, jak přežít vedro na motorce

13.08.2020

Letošní krásné léto, kdy teplota zřídkakdy přelezla 25 °C, se už opět zvrhlo do dnů s teplotami přelézajícími tropickou třicítku. Přinášíme proto pár tipů, jak si zpříjemnit ježdění v těchto horkých dnech.

Roland Sands přestavěl nové BMW R 18. Čekali byste Dragster?

12.08.2020

Upřímně, my ne. Ale u tohohle svérázného Kaliforňana není vlastně nic nemožné, a navíc výsledek je vždy v top kvalitě, což je důvod, proč s ním velcí výrobci jako Yamaha, Indian, Victory nebo BMW tak rádi spolupracují. Dragster z nového cruiseru? Jasně, jsme přeci v Americe!

Streetfighter test Kawasaki Z400

12.08.2020

Nahatá čtyřstovka od Kawasaki je jednou z hitovek poslední doby a praktickou ukázkou, jaké parády nám přináší moderní vývoj. Normální test u nás samozřejmě nemohl chybět, ale protože jde o stroj vymykající se průměru, přinášíme zároveň i test nenormální. Ten spočívá v tom, že jsme oslovili kaskadérské hnutí Special Brothers, kteří tenhle stroj nedávno pořídili a zeptali se, jak se jim čtyřkilo pozdává v rámci jejich nasazení. A nejen to.

Přijde Honda s Forzou 350? V Thajsku už ji mají…

11.08.2020

Honda předkládá další důkaz o důležitosti asijského trhu. V Evropě prověřenou, oblíbenou, a dokonce by se dalo říct pro Evropu vyvinutou Forzu 300 vylepšila, vybavila novým motorem a představila v Thajsku. Její příchod na starý kontinent je tak zatím zahalen otazníky. 

KTM opět prodává speciály z MotoGP

11.08.2020

Okruháři, zbystřete! Už nevíte, jak sklepat v Brně tu poslední vteřinku? V motorce nasypáno, sady nových gum ani nepočítáte, hlava celkem v pořádku a furt to nejde? Tak si od Rakušanů kupte jejich RC16, a jestli to neklapne ani na tom, běžte raději rybařit! Na víc vám mimochodem peníze nezbydou…

X-Lite X-803 RS Ultra Carbon: Poctivá klasika s GP spoilerem

10.08.2020

Je to pár let, kdy se na okruzích během Grand Prix objevili první piloti s výraznými spoilery na zádi svých přileb, dnes už jsou běžně dostupné široké veřejnosti. Svou závodní přilbu s touhle aerodynamickou vychytávkou má i italský X-Lite, ale těch jejích vychytávek je mnohem víc. Celkově pak jde o klasický festovní funkční kousek.

Test Indian Roadmaster 116 Dark Horse

10.08.2020

Co si pamatujete z filmů o indiánech? Přece že nosili pérové čelenky, žili v týpí a byli kočovníci, kteří po nějaké době vždy sbalili všechny věci, naložili je na stádo koní a putovali dál prérií. A přesně k tomu láká i velký touring RoadMaster alias „Vládce Cest“.

Tularis 800: Ďábelský superbike s motorem ze sněžného skútru

08.08.2020

Říká se, že velká hlava plodí velké myšlenky. V tom případě by Robin Tuluie musel mít hlavu větší než tělo. Před 20 lety tenhle vývojář F1 představil svůj závodní motocykl, který poháněla dvoudobá dvouválcová osmistovka ze sněžného skútru Polaris a který si dával 200koňové superbiky Suzuki GSX-R1000 i dvoudobá gépéčka Honda 500 k snídani!

Lucie Boráková na tandemu s Vláďou: Na jezdce MotoGP nesmíš sáhnout

07.08.2020

Pomalu startuje Grand Prix v Brně a to je také důvod, proč nás navštívila „traťačka“ Lucka Boráková.  Povídali jsme si o tom, jak to chodí při závodech MotoGP, co všechno má na starost, jaké maléry musí hasit a jak je těžké se správně rozhodnout, aby závod nemusel být přerušen.

1 2 3 ... 352
reklama
Autopůjčovna Praha

Pokud máte auto v autoservisu a potřebujete jezdit, kontaktuje nás.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!