» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

Motorkáři.cz

info

Tip na víkendové volné jízdy na okruhu v Brně

27.05.2020

Rozmýšlíte se ještě kam vyrazit tento víkend 30.-31. května na motorce? Máme pro Vás jeden tip. Česká agentura Raceczech připravila celodenní volné jízdy na Masarykově okruhu pro širokou veřejnost.

Horwin CR6: Malá elektrika s velkým sebevědomím

27.05.2020

Elektrických silničních motorek pro začátečníky, k jejichž řízení vám stačí řidičák na auto a mají cenu výrazně pod půl milionu korun, u nás moc nenajdete. O to lehčí pozici by mohla mít novinka letošního roku, Horwin CR6, která na trh vstupuje se sebevědomými prohlášeními a lehce prémiovou cenou. Odpovídá zpracování a jízdní kvalita proklamovaným prohlášením a obhájí si o několik desítek tisíc vyšší cenovku než má konkurence?

Standard - zapomenuté německé luxusní motocykly

26.05.2020

Když to nevyšlo s lidovým motocyklem, rozhodl se svou filozofii zakladatel značky, Wilhelm Gutbrod, otočit o 180 stupňů a zaměřit se na luxusní stroje. To zafungovalo, a tak si dnes můžeme říct něco o historii tohoto výrobce motocyklů ze sousedního Německa.

Povedená vyklápěčka vyšší třídy Nolan N100-5

25.05.2020

Pěkný vzhled, pohodlí a vyspělá technická úroveň za slušnou cenu. Tak by se stručně nechala charakterizovat vyklápěcí přilba Nolan N100-5, která je v současné době druhým nejlepším modelem z nabídky výklopných helem od italského výrobce.

Indian Springfield Dark Horse, soupeř na úrovni

25.05.2020

Znáte tu profláklou hlášku z komedie Slunce, seno a pár facek? „Když vy přistavíte, tam my to poženem vo štok!"  Něco podobného, ovšem v kultivovaném stylu, probíhá mezi tradiční americkou značkou Harley-Davidson a novým dravcem, značkou Indian oživenou koncernem Polaris. Model Springfield Dark Horse je přímou odpovědí na Road King Special. Ten vloni dostal větší motor Milwaukee-Eight 114, takže následovala logická reakce a Springfield pro letošek nafasoval přivrtaný motor Thunder Stroke 116.

Nard Ultra 6: Francouzská podvozková alternativa

23.05.2020

Francie není jen největším evropským motocyklovým trhem, je to také tradičně místem vzniku mnoha alternativ v oblasti designu podvozku, zejména předního zavěšení. Nejnovější z nich je tenhle Nard, vybavený motorem Honda CBR600RR ve specifikaci Moto2, a my víme, jak se na něm jezdí!

Tohle Lego není pro děti! Čtyři stavby v životní velikosti

22.05.2020

Kdo si hraje, nezlobí. Tímhle sloganem jsme i na našem serveru už uváděli články, které se zaobíraly modely motocyklů od Lega. Dnes si ukážeme čtyři stavebnice, které si v obchodě rozhodně nekoupíte. Tohle kdybyste měli stavět sami doma, tak nebude zlobit asi tak padesát let…

Míra Lisý na tandemu s Vláďou: Za vznik motoškoly může jouda

22.05.2020

Seriál rozhovorů na tandemu s Vláďou navštívil Míra Lisý, kterého na našem portálu asi netřeba více představovat. Jedenáctinásobný mistr republiky v trialu a tovární jezdec Jawy se nyní věnuje vlastní motoškole, kde svým žákům předává cenné rady nejen na silnici, ale i v terénu. Míra se po ukončení velice bohaté závodní kariéry nějaký čas věnoval moto show, kterou zpestřil nejednu motorkářskou akci, a tak je tomu vlastně dodnes.

CFMOTO 650 GT: Modrá je dobrá

21.05.2020

Rádi cestujete, máte rádi modrou barvu, nepotřebujete nutně utratit za motorku statisíce a bude vám stačit 62 silničních koní? Pak by právě nový sportovně cestovní bike CFMOTO 650GT pro vás mohl být tím pravým.

CFMOTO 650GT: Modrá je dobrá

21.05.2020

Rádi cestujete, máte rádi modrou barvu, nepotřebujete nutně utratit za motorku statisíce a bude vám stačit 62 silničních koní? Pak by právě nový sportovně cestovní bike CFMOTO 650GT pro vás mohl být tím pravým.

1 2 3 ... 340
reklama
Autopůjčovna Praha

Pokud máte auto v autoservisu a potřebujete jezdit, kontaktuje nás.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!