» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotorBike-Czech.cz

info

Motocykly Harley-Davidson® 2021

19.01.2021

Motocykly Harley-Davidson® 2021 posilují touhu po dobrodružství a svobodě Mezi hlavní novinky patří nový Street Bob® 114 a audiosystém Harley-Davidson® powered by Rockford Fosgate   Harley-Davidson v roce 2021 přináší milovníkům motocyklů více výkonu, stylu, technologií i svobody. Mezi hlavní novinky patří robustní Street Bob® 114, cruiser Fat Boy 114 v novém stylu a nové […] The post Motocykly Harley-Davidson® 2021 appeared first on Časopis Motorbike.

Macík už má plán na příští Dakar

19.01.2021

Macík už má plán na příští Dakar – Big Shock Racing Team         Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu Big Shock! Racing na Dakaru 2021 získali tři etapová vítězství a v celkovém hodnocení vybojovali cenné 4. místo. Před startem si přáli, aby byly etapy dlouhé a technicky […] The post Macík už má plán na příští Dakar appeared first on Časopis Motorbike.

Podmola do cíle dostala pomoc od Krejčího!

18.01.2021

Podmola do cíle dostala pomoc od Krejčího! S medailí z Dakaru půjde za tátou na hřbitov     Spousta modřin, naražené rameno, žebro, koňary na obou nohách i na paži… „Jsem fakt zbitej, ale šťastný. Medaile, pro kterou jsem přijel, bude viset v mým pokoji a půjdu ji určitě ukázat na hřbitov tátovi,“ prohlásil v cíli Libor Podmol. […] The post Podmola do cíle dostala pomoc od Krejčího! appeared first on Časopis Motorbike.

Orion Moto Racing Group na Dakaru zazářil!

18.01.2021

Orion Moto Racing Group na Dakaru zazářil! Michek vyrovnal 10. místem nejlepší český výsledek na Dakaru mezi motocyklisty! Engel dojel osmnáctý.     Členové týmu ORION – Moto Racing Group prožívali po závěrečné etapě Dakaru kolotoč emocí. Po vynikajícím výkonu Martina Michka se v cíli radovali z historicky nejlepšího českého výsledku mezi motocykly. Rodák z Českých Budějovic […] The post Orion Moto Racing Group na Dakaru zazářil! appeared first on Časopis Motorbike.

Macík si potřetí famózně dojel pro etapové vítězství!

18.01.2021

Macík si potřetí famózně dojel pro etapové vítězství! A svým 4. celkovým místem vyrovnal tátu        Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda ze soukromého sedlčanského týmu Big Shock! Racing vyhráli poslední etapu Dakaru, potřetí si tak připsali etapové vítězství a v celkovém hodnocení vybojovali výborné 4. místo. Martin Macík má […] The post Macík si potřetí famózně dojel pro etapové vítězství! appeared first on Časopis Motorbike.

Podmol vybojoval na Dakaru svůj nejlepší výsledek. Rychlé pisty mi vyhovují, říká

14.01.2021

Podmol vybojoval na Dakaru svůj nejlepší výsledek. Rychlé pisty mi vyhovují, říká       Desátá etapa Rallye Dakar byla pro motocyklistu Libor Podmola výsledkově dosud nejúspěšnější. Po 583 kilometrech, z nichž bylo 342 km měřených, byl v cíli na 25. místě. „Tahle etapa mi přišla zatím nejpříjemnější. Z umístění mám radost, ale jsem zase pořádně zničený,“ uvedl […] The post Podmol vybojoval na Dakaru svůj nejlepší výsledek. Rychlé pisty mi vyhovují, říká appeared first on Časopis Motorbike.

V první dvacítce už jsou na Dakaru mezi motocyklisty dva Češi. Michka s Engelem čeká nejdelší etapa

14.01.2021

V první dvacítce už jsou na Dakaru mezi motocyklisty dva Češi. Michka s Engelem čeká nejdelší etapa       Desátá etapa Dakaru se oběma motocyklistům stáje ORION – Moto Racing Group vydařila. Martin Michek v ní obsadil 13. místo a v průběžném pořadí už je dvanáctý. Jeho týmový parťák Milan Engel zajel dvacátý nejlepší čas a celkově […] The post V první dvacítce už jsou na Dakaru mezi motocyklisty dva Češi. Michka s Engelem čeká nejdelší etapa appeared first on Časopis Motorbike.

Macík, Tomášek a Švanda pokračují ve vítězném tažení Dakarem. I bez čelního skla…

14.01.2021

Macík, Tomášek a Švanda pokračují ve vítězném tažení Dakarem. I bez čelního skla…           Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda v 10. etapě Dakaru vyhráli. Po včerejším vítězství byl dnes sedlčanský speciál týmu Big Shock! Racing v cíli v kategorii kamionů opět nejrychlejší. A znova tak dokázal, že obávané ruské posádky je […] The post Macík, Tomášek a Švanda pokračují ve vítězném tažení Dakarem. I bez čelního skla… appeared first on Časopis Motorbike.

Extrémní Dakar. Michek s Engelem zvládli jednu z nejtěžších etap v životě

07.01.2021

Extrémní Dakar. Michek s Engelem zvládli jednu z nejtěžších etap v životě Masakr. Peklo. Extrém. I těmito slovy popisovali 5. etapu letošního Dakaru motocyklisté stáje ORION – Moto Racing Group Martin Michek a Milan Engel. Měřených 456 kilometrů jim dalo zabrat. „Zažili jsme kompletní Dakar. Rychlé pisty, kameny a všelijaké duny, jejichž zdolávání komplikoval déšť,“ uvedl v cíli pětadvacátý […] The post Extrémní Dakar. Michek s Engelem zvládli jednu z nejtěžších etap v životě appeared first on Časopis Motorbike.

Soutěž s LS2 o přilbu FF902 SCOPE SKID – Motorbike 12/2020

07.01.2021

Soutěž s LS2 o přilbu FF902 SCOPE SKID Jedná se o kousek orientovaný spíše na cestovatele. Jde totiž o sportovně-cestovní vyklápěcí přilbu střední řady s integrovanou sluneční clonou (model LS2 FF902 SCOPE SKID BLACK H-V YELLOW), kterou nám dodal český dovozce LS2, společnost ASP Group s.r.o. (velmi děkujeme).     Tato přilba má skořepinu z […] The post Soutěž s LS2 o přilbu FF902 SCOPE SKID – Motorbike 12/2020 appeared first on Časopis Motorbike.

1 2 3 ... 252
reklama
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!