» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

Suverénní trumf Marca Marqueze, 14. Abraham

17.11.2019

Lokalmatador a mistr světa Marc Marquez nenechal nikoho na pochybách, kdo je králem kubatury MotoGP. Vyhrál letos už 12. závod Grand Prix a jako první jezdec v historii šampionátu nasbíral přes 400 bodů. Marquez se tak zasloužil pro Hondu i o titul mistra světa týmů a továren! (Jiří Mikšík)

 

KTM se rozloučila vítězstvím Bindera

17.11.2019

Jihoafričan Brad Binder se rozloučil, stejně jako značka KTM, vítězstvím s prostřední kubaturou. Nepříliš záživný závod ve Valencii se rozhodl v okamžiku, kdy Binder předjel v 11. kole, do té doby vedoucího Lüthiho. Stupně vítězů doplnil Polesetter Jorge Navarro. (Jiří Mikšík)

 

Vyhrál Garcia, skvělý Salač v Top-5, 15. Kornfeil

17.11.2019

Na dvakrát restartovaný závod nejslabší objemové kubatury vyhrál španělský Rookie Sergio Garcia před svým krajanem Andreou Mignem a s wild card startujícím Xavierem Artigasem. Skvěle zajel Filip Salač, který obsadil 5. místo, Jakub Kornfeil byl odmávnut jako 15. (Jiří Mikšík)

 

Skvělá Salačova kvalifikace

17.11.2019

Filip Salač má za sebou velice dobrý vstup do poslední Grand Prix letošní sezóny. Po dobrých výkonech v trénincích si v dnešní kvalifikaci vyjel šesté místo, což znamená start z druhé řady. (Jiří Mikšík)

 

Kornfeil vyjede do finále ze zadních pozic

17.11.2019

Před zítřejší závěrečnou Grand Prix Valencie visí ve vzduchu celkem dost otazníků, na které zítra však budeme znát odpověď. Jakuba Kornfeila přitom čeká start do závodu ze zadních pozic a po kolikáté letos bude lepší nepočítat. (Jiří Mikšík)

 

Senzace: Repsol Honda poprvé se dvěma bratry

16.11.2019

Poslední velká tajenka ve startovní listině královské kubatury MotoGP je odtajněna: Tovární tým Repsol-Honda vytvoří na sezónu 2020 dva aktuální mistři světa a zároveň bratři: 26-letý Marc Marquez - mistr světa MotoGP a 23-letý Alex Marquez - mistr světa Moto2, tedy 2 Španělé. (Jiří Mikšík)

 

Nahradí Zarco našeho jezdce Abrahama? Končí Abraham v MotoGP?

16.11.2019

Během dnešního odpoledne uveřejnily francouzský web paddock-gp.com a italská internetová stránka corsedimoto.com zprávu, že aktuální jezdec týmu LCR Honda Johann Zarco z Francie by měl absolvovat sezónu 2020 za španělský tým Reale Avintia Racing Ducati. (Jiří Mikšík)

 

MotoE: Vítězem Eric Granado, lídrem zůstal Ferrari

16.11.2019

Vítězem předposledního letošního závodu šampionátu World MotoE se stal na okruhu «Circuit Ricardo Tormo» Brazilec Eric Granado startující z Pole Position, na stupních vítězů ho doplnili více-mistr Evropy Moto2 Hector Garzo a ex-pilot MotoGP Bradley Smith. (Jiří Mikšík)

 

Poslední Pole Position sezóny získal Rookie Quartararo, 21. Abraham

16.11.2019

Šesté letošní Pole Position si vyjel Rookie Fabio Quartararo (Yamaha), kterého v první řadě roštu doplní ještě mistr světa Marc Marquez (Honda) a Jack Miller s nejrychlejším motocyklem Ducati. (Jiří Mikšík)

 

GP Macau: Vítězem nakonec prohlášen Rutter

16.11.2019

Aby nebyla přerušena historická „Zlatá kniha“ vítězů motocyklového závodu Grand Prix Macau, tak byl vítězem 53. ročníku prohlášen Michael Rutter a bylo to jeho celkově deváté vítězství v tomto závodě! (Jiří Mikšík)

 
1 2 3 ... 847
reklama
Autopůjčovna Praha

Pokud máte auto v autoservisu a potřebujete jezdit, kontaktuje nás.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!