» on-line zpravodajství z motocyklového světa přehledně a na jednom místě
 
 

MotoForum.cz

info

8 Hours Suzuka definitivně zrušena

13.08.2020

Od roku 1978 se pravidelně jezdí 8-hodinový závod v Suzuce a především pro japonské továrny a fanoušky se stal doslova kultovní tradicí. Letos se poprvé nepojede, neboť japonská vláda hodně zpřísnila podmínky, za jakých se dá do země «Vycházejícího slunce» přicestovat. (Jiří Mikšík)

 

Půjdou ve stopách Brada Bindera?

13.08.2020

Po dvou dnech testů bude konečně odstartován také letošní Red Bull MotoGP Rookies Cup na rakouském Spielbergu. A jejich cíl? Pokusit se jít ve stopách Brada Bindera! (Jiří Mikšík)

 

Binderovy rekordní zápisy

12.08.2020

Hned při svém třetím startu v «premier class» dokázal Brad Binder vyhrát závod MotoGP. Jinak to byl už jeho 148 start v závodech Grand Prix, zároveň to bylo jeho 16. vítězství v závodech Grand Prix a 50. vítězství Jihoafričana v Grand Prix. (Jiří Mikšík)

 

V Assenu startuje šampionát IDM - i s Čechy

12.08.2020

Jako poslední z motocyklových šampionátů odstartuje o víkendu «Internationale Deutsche Motorradmeisterschaft (IDM)». Mezi účastníky budou i čtyři Češi. A nechybí ani ex-piloti Grand Prix nebo WorldSBK. (Jiří Mikšík)

 

Aegerter i v Rakousku místo Raffina

12.08.2020

Zdravotní stav Švýcara Jesko Raffina se sice zlepšil, přesto to na jeho brzký návrat do sedla motocyklu kubatury Moto2 za tým NTS RW Racing GP nevypadá. (Jiří Mikšík)

 

Časový program myWorld Motorrad Grand Prix von Österreich

12.08.2020

Přímo z Brna se do rakouského Spielbergu přesunuli jezdci a týmy k 5. podniku letošního mistrovství světa silničních motocyklů. Vzdálenost mezi oběma paddocky je těsně nad 300 kilometrů, znamená to nejkratší cestu z jedné Grand Prix na druhou během celé sezóny. (Jiří Mikšík)

 

WRP Wepol Racing míří do IDM se třemi českými závodníky

12.08.2020

Český tým z Chlumce nad Cidlinou se bude účastnit prestižního německého šampionátu IDM. Reprezentovat ho budou tři čeští závodníci ve třech různých třídách. Šampionát začíná už tento víkend v holandském Assenu. (Jiří Mikšík)

 

BMW F 750 GS, F 850 GS a F 850 GS Adventure: 40 výročí GS Edition

11.08.2020

Motocykly řady F se řadí u BMW Motorrad mezi jedny z nejoblíbenějších. Sympatie si získávají svojí univerzálností, dobrou ovladatelností bez ohledu na to, jestli jedete po silnici nebo po šotolinové cestě. Ke čtyřicátému výročí GS modelů jim BMW nadělilo pár změn. (Gabriela Pospíšilová)

 

Nastupuje nová generace jezdců

11.08.2020

Velkolepé vítězství v MotoGP Brada Bindera (Red Bull KTM Factory Racing) na českém závodě Grand Prix je jasným důkazem toho, jaká bude budoucnost kubatury MotoGP - ostatně dosavadní průběh sezóny 2020 je toho ve skutečnosti důkazem obecně. (Jiří Mikšík)

 

ACCR Czech Talent Team a Smrz Racing po závodech v Portimau

11.08.2020

Jen co se odjely závody ve španělském Jerezu, se šampionát Mistrovství světa Superbiků přesunul do portugalského Portimaa, kam také zamířil český tým ACCR Czech Talent Team - Willi Race a Smrz Racing - Willi Race. (Jiří Mikšík)

 
1 2 3 ... 948
reklama
Autopůjčovna Praha

Pokud máte auto v autoservisu a potřebujete jezdit, kontaktuje nás.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!